In Stock

Marmelate Kajsie, Eurofood - 880gr

2.29 
2.60  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 20118-10 Kategori: ,

Përshkrim

Përmbajtja:

Kajsi, sheqer, pektin, acid citrik dhe konservues. Lënda e thatë: min. 67%

Informacion shtesë

Peshë 0.88 kg