Ska në stok

Llokum, Kuti metalike, LIRI - 370g

8.09 
24.52  /kg

S’ka stok

Numri i artikullit: 14196-10 Kategori: , ,

Përshkrim

Përbërës:: Sheqer, nisheste misri, limontos (E 330), arra, uji, arome dredhez, qokolad.

Kushtet e ruajtjës:: Ruani në një vend të errët dhe të thatë.

Përgatiteni para përdorimit: Produkt i gatshëm për përdorim.

Kujdes: Produkti nuk duhet të konsumohet nga persona që janë alergjikë ndaj përbërësve të përmendur dhe që vuajnë nga diabeti mellitus.

Informacion shtesë

Peshë 0.33 kg