In Stock

Zhele, LIRI - 500gr

4.79 
9.58  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 14162-10 Kategori: ,

Përshkrim

Produktname: Gelee Bonbon 500g

Përbërës : Sheqer, glykoze, agar, limontos (E 330), uje, arome.

Neto pesha: 500 gr

Kushtet e ruajtjës: Ruhet ne vend te erret dhe te thate.

Mënyra e përgatitjes para përdorimit: Produkti i gatshëm për përdorim.

Kujdes: Produkti nuk duhet te përdoret nga njerëzit te cilët janë alergjik ndaj përbërsave dhe me diabetes mellitus.

Informacion shtesë

Peshë 0.5 kg