In Stock

Sulltan Llokum me Lajthi dhe Çokolladë, LIRI – 390gr

3.48 
8.92  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 14190-10 Kategori: ,

Informacion shtesë

Peshë 0.39 kg