In Stock

Bonbona Mentol, Liri - 100gr

0.89 
8.90  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 14179-10 Kategori: ,

Përshkrim

Emri i Produktit:

Përbërësit: Shurup glukoze (nga Mais), sheqer, kripë, aromë artificiale, ekstrakt mentoli.

Kushtet e ruajtjës: Ruhet ne vend te erret dhe te thate.

Mënyra e përgatitjes para përdorimit: Produkti i gatshëm për përdorim.

Kujdes: Produkti nuk duhet te përdoret nga njerëzit te cilët janë alergjik ndaj përbërsave dhe me diabetes mellitus.

Informacion shtesë

Peshë 0.1 kg