In Stock

BonBon Kafe, Liri – 100gr

0.89 
8.90  /kg

Numri i artikullit: 14180-10 Kategori: ,

Përshkrim

Emri i produktit: Bonbon Kafe 100gr

Përbërës : Shurup glukoze (nga misri), sheqer, kripe, artificial arome, ekstrakt kafe.

Kushtet e ruajtjës: Ruhet ne vend te erret dhe te thate.

Mënyra e përgatitjes para përdorimit: Produkti i gatshëm për përdorim.

Kujdes: Produkti nuk duhet te përdoret nga njerëzit te cilët janë alergjik ndaj përbërsave dhe me diabetes mellitus.

Informacion shtesë

Peshë 0.1 kg