In Stock

Lëng Vishnje, Minex – 1L

0.97 
0.97  /l

Ka stok

Numri i artikullit: 21122-10 Kategori: ,

Përshkrim

Pije freskuese joalkoolike me bazë frutore te vishnjës .Përmbajtja frutore min.20%
Përbërja : Uji,Sheqer, koncentrat vishnje,koncentrat molle,koncentrat rrushi, acid limoni ,(E330), aromë natyrale e vishnjës,antocianin E163 .I pasterizuar, pa konservans.Afati I përdorimit I shtypur në ambalazh.Tundeni mirë para përdorimit.Pas hapjes të ruhet në frigorifer dhe të përdoret brenda 3-4 diteve.Vendi I origjinës Kosova.

Informacion shtesë

Peshë 1 kg