Ska në stok

Lëng Pjeshke, Frutti - 0.25L

0.49 
1.96  /l

S’ka stok

Numri i artikullit: 19111-10 Kategori: ,

Përshkrim

Koncentrat pure pjeshke, 20% pure molle, acid citrik, acid askorbik, stabilizues dhe shije natyrale. Tundeni para konsumimit, pa konservues

Vlera ushqyese për 100 g:
Energie 216kj/50 kcal
Fett 0,01g
Karbohidrate 12,0 g ( 8,4)
Protein 0,3 g
Kripë 0,002 g
Fibra dietike 0,7 q

Informacion shtesë

Peshë 0.25 kg