In Stock

Lëng Pjeshke, Minex – 1L

0.97 
0.97  /l

Ka stok

Numri i artikullit: 21120-10 Kategori: ,

Përshkrim

Pije freskuese joalkoolike me bazë frutore te pjeshkes. Përmbajtja frutore min. 20%.
Përbërja: Uji, Sheqer, koncentrat Molle , , koncentrat pjeshke ,acid limoni ,(E330), aromë natyrale , beta karotine E160a,vitamin C,E1450,E445,E466,E415.I pasterizuar, pa konservans.Afati i përdorimit I shtypur në ambalazh.Tundeni mirë para përdorimit.Pas hapjes të ruhet në frigorifer dhe të përdoret brenda 3-4 diteve.Vendi I origjinës Kosova.

Informacion shtesë

Peshë 1 kg