In Stock

Lëng Multifruit, Minex – 1L

0.97 
0.97  /l

Ka stok

Numri i artikullit: 21121-10 Kategori: ,

Përshkrim

Pije freskuese joalkoolike me bazë frutore te përzier .Përmbajtja frutore min.20%.
Përbërja : Uji,Sheqer, koncentrat Molle , Koncentrat portokalli , koncentrat pjeshke ,acid limoni ,(E330), aromë natyrale , beta karotine E160a,vitamin C,E1450,E445,E466,E415.I pasterizuar, pa konservans.Afati I përdorimit I shtypur në ambalazh.Tundeni mirë para përdorimit.Pas hapjes të ruhet në frigorifer dhe të përdoret brenda 3-4 diteve.Vendi I origjinës Kosova.

Informacion shtesë

Peshë 1 kg