In Stock

Lëng Molle, Minex – 1L

0.97 
0.97  /l

Ka stok

Numri i artikullit: 21124-10 Kategori: ,

Përshkrim

Pije freskuese joalkoolike me bazë frutore te mollës .Përmbajtja frutore min.20%.
Përbërja: Uji,Sheqer, koncentrat Molle , acid limoni ,(E330), aromë natyrale , Karamele.I pasterizuar, pa konservans.Afati I përdorimit I shtypur në ambalazh.Tundeni mirë para përdorimit.Pas hapjes të ruhet në frigorifer dhe të përdoret brenda 3-4 diteve.Vendi I origjinës Kosova.

Informacion shtesë

Peshë 1 kg