In Stock

Lëng Boronice, Minex – 1L

0.97 
0.97  /l

Ka stok

Numri i artikullit: 21125-10 Kategori: ,

Përshkrim

Lëng boronice .Përmbajtja frutore min.6%.
Përbërja: Uji,Sheqer, koncentrat boronice, koncentrat rrushi , acid limoni ,(E330), aromë natyrale , antocianin E163.I pasterizuar, pa konservans.Afati I përdorimit I shtypur në ambalazh.Tundeni mirë para përdorimit.Pas hapjes të ruhet në frigorifer dhe të përdoret brenda 3-4 diteve.Vendi I origjinës Kosova.

Informacion shtesë

Peshë 1 kg