Ska në stok

Lëng ACE, Fruttela - 1.5L

1.59 
1.06  /kg

S’ka stok

Numri i artikullit: 21136-10 Kategori: ,

Përshkrim

Pije freskuese joalkoolike me shije dhe vitamina të ndryshme. Përmbajtja e frutave të paktën 9%.
Përbërësit: ujë, sheqer, ëmbëlsues, 6% lëng molle nga koncentrati i lëngut të mollës, 3% lëng portokalli nga koncentrati i lëngut të portokallit, acid citrik, vitamina: vitaminë C, vitaminë A, vitaminë E; Konservues (natriumi dhe kaliumi), stabilizues: pektina, çamçakëz e karkalecit; Aroma. Më e mira përpara: shikoni paketimin. Shkundni mirë para përdorimit. Ruajeni në frigorifer pas hapjes dhe konsumojeni brenda 3-4 ditësh. Vendi i origjinës: Kosovë

Informacion shtesë

Peshë 1.5 kg