In Stock

Lakra Turshi, Krusha - 1.5kg

5.16 
3.44  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 60351-10 Kategori: ,

Përshkrim

Barishte, Ujë, Kripë, Acid citrik, Konservues E224. I pasterizuar. Ruani në një vend të thatë dhe të errët. Ruajeni në frigorifer pas hapjes.

Informacion shtesë

Peshë 1.5 kg