In Stock

Krem Kuzhine, Halta Cucina - 1000ml

3.49 
3.49  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 60342-10 Kategori: ,

Përshkrim

Krem dhe i butë, e bën çdo pjatë të veçantë! Ideale për makarona, salca, pica, produkte furre. Pa yndyrna të hidrogjenizuara.

Përbërësit: ujë, vaj vegjetal palme, dhallë dhe qumësht pluhur i skremuar, maltodekstrinë, emulsifikues (E472e, lecitinë soje, E471), trashës (E412, E410), stabilizues (E339ii).

Informacion shtesë

Peshë 1 kg