In Stock

Krem-karramel, Liri - 400gr

2.68 
6.70  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 14106-10 Kategori: ,

Përshkrim

Emri i Produktit:Krem-karramel 400gr

Përbërës:: Sheqer, shurup glukoze, agjent xhelues, acid citrik E330, konservues E202, ngjyrë, aromë.

Shuma:

Pesha neto: 400g

Afati i Përdorimit: Ne paketim.:

Kushtet e ruajtjës:: Ruani në një vend të errët dhe të thatë në temperaturë 20°C.

Përgatiteni para përdorimit: Produkt i gatshëm për përdorim.

Kujdes: Produkti nuk duhet të konsumohet nga persona që janë alergjikë ndaj përbërësve të përmendur dhe që vuajnë nga diabeti mellitus.

Informacion shtesë

Peshë 0.4 kg