Ska në stok

Keqap, Eurofood - 15gr

0.09 
6.00  /kg

S’ka stok

Numri i artikullit: 20137-10 Kategori: ,

Përshkrim

Përmbajtja:

Ujë, koncentrat i domatës 20%, sheqer, kripë, uthull, stabilizator, erëza, aromë natyrale me spec djegës, mbrojtjës. Prodhimi nuk përmban gluten. Të ruhet në vend të thatë dhe të ftohtë. Pas hapjes, ruajeni në frigorifer.

Informacion shtesë

Peshë 0.015 kg