In Stock

Keqap Djegës, Eurofood - 730gr

1.50 
2.05  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 20136-10 Kategori: ,

Përshkrim

Përmbajtja:

Ujë, koncentrat i domatës 20%, sheqer, kripë, uthull, stabilizator, erëza, aromë natyrale me spec djegës, mbrojtjës. Prodhimi nuk përmban gluten. Të ruhet në vend të thatë dhe të ftohtë. Pas hapjes, ruajeni në frigorifer.

Informacion shtesë

Peshë 0.73 kg