Ska në stok

Keqap Djegës, Eurofood – 500gr

1.49 
2.98  /kg

S’ka stok

Numri i artikullit: 20107-10 Kategori: , ,

Përshkrim

Përmbajtja:

Ujë, koncentrat i domatës 20%, sheqer, kripë, uthull, stabilizator, erëza, aromë natyrale me spec djegës, mbrojtjës. Prodhimi nuk përmban gluten. Të ruhet në vend të thatë dhe të ftohtë. Pas hapjes, ruajeni në frigorifer.

Informacion shtesë

Peshë 0.5 kg