In Stock

Karramele me lajthi, Liri - 100gr

1.39 
13.90  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 14126-10 Kategori: ,

Përshkrim

Emri i Produktit: Karramele me lajthi, 100gr

Përbërësit: sheqer, glukozë, yndyrë bimore të hidrogjenizuar, qumësht pluhur i skremuar, pluhur hirrë, gjalpë, lajthi, kripë, aromë, emulsifikues lecithin

Kushtet e ruajtjës: Ruhet ne vend te erret dhe te thate.

Mënyra e përgatitjes para përdorimit: Produkti i gatshëm për përdorim.

Kujdes: Produkti nuk duhet te përdoret nga njerëzit te cilët janë alergjik ndaj përbërsave dhe me diabetes mellitus.

Informacion shtesë

Peshë 0.1 kg