In Stock

Lëng Manaferre, Jaffa - 1.5L

1.18 
0.79  /l

Ka stok

Numri i artikullit: 60322-10 Kategori: ,

Përshkrim

MERRIA PYLLORE. Pije pa gaz, freskuese me fruta pyjore të përziera min.12%: boronicë, mjedër, manaferra, mollë dhe boronica. Përbërja: Ujë, Sheqer, rreshti bazë për pije freskuese (lëng frutash nga boronicë 3%, mjedër 2%, ferrë 1.5%, mollë 4%, boronica 1.5%), ngjyrë: rrënja e zezë e hibiskusit, acid limoni, konservantë: E242 max.250mg/l, E202 dhe E211 të kombinuara deri në max.400 mg/l. Shije natyrale. Përbërës i thatë min.8%. Pasterizuar. Shkundni para përdorimit, mbajeni këtë produkt në një vend të ftohtë dhe të errët pas hapjes së tij. Më e mira para datës së shënuar në kapak.

Informacion shtesë

Peshë 1.5 kg