In Stock

Lëng Multivitamin, Jaffa - 1.5L

1.18 
0.78  /l

Ka stok

Numri i artikullit: 60325-10 Kategori: ,

Përshkrim

Pije freskuese joalkoolike me përbërje të lëngjeve të frutave.
Përmbajtja: Ujë, sheqer, lëndë bazë për pije freskuese joalkoolike me përmbajtje të lëngut të frutave (lëng fruti portokalli, limoni, ananasi, rrush i bardhë, passion, mandarinë, nektarinë, kajsi, pink guava: min. 12%), limontos, konzervues E242 max. 250 mg/l, E202 dhe E212 në kombinim deri në max 400 mg/l, Vitaminë C, niacinë, E, B5, B6, B1, B9, biotinë, B12 dhe A. Stabilizuesit E440 dhe E466, aroma. Materie e thatë min .8%. I pasterizuar. Para përdorimit të përzihet.

Informacion shtesë

Peshë 1.5 kg