In Stock

Hurma, Medjool – 5kg

64.35 
12.87  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 60225-10 Kategori: ,

Përshkrim

Këshilla:
Bërthama e gëlltitshme. Jo i rekomandueshem për fëmijët 0-3 vjeç.
Ruani në një vend të freskët, të errët dhe të thatë.

Informacion mbi ushqimin pro 100 g
Energji: 1411 kJ/337 kcal
Yndyra: 0,27 g
Acidet yndyrore të ngopura:
Karbohidratet: 78,59 g
Sheqer: 70,69 g
Proteina 5,57 g
Fibër diete: 2,28 g
Kripe: 0,76 g

Informacion shtesë

Peshë 5 kg