Ska në stok

Gullash gjedhi, UKA - 400gr

3.48 
8.69  /kg

S’ka stok

Numri i artikullit: 60335-10 Kategori:

Përshkrim

Gulashi i viçit është një vakt i gatshëm. Ngroheni në nxehtësi mesatare para se ta shërbeni.

Përbërësit: ujë, viçi i zier (30%), yndyrë viçi, koncentrat domate, miell gruri, erëza, kripë tryeze, sheqer, uthull raki, përmirësues i shijes (glutamate monosodium). Mund të përmbajë gjurmë veze, soje, qumështi dhe fara selino dhe sinapi.

Informacion shtesë

Peshë 0.4 kg