Ska në stok

Fruttela ACE, Minex – 500ml

0.59 
1.18  /l

S’ka stok

Numri i artikullit: 21130-10 Kategori: ,

Përshkrim

Pije freskuese joalkolike me shije të shumfishtë dhe vitamina. Përmbajtja frutore min. 9%.
Përbërja: Ujë, sheqer, ëmbëlues, 6% lëng molle nga koncentrati I lëngut të mollës, 3% lëng portokalli nga koncentrati I lëngut të portokallit, acid limoni, vitamina: Vitamina C, Vitamina A, Vitamina E, stabilizues, Me konzervans (Natrium dhe Kalium). Afati I përdorimit I shtypur në ambalazh. Tundeni mirë para përdorimit. Pas hapjes të ruhet në frigorifer dhe të përdoret Brenda 3-4 ditëve. Vendi I origjinës Kosova.

Informacion shtesë

Peshë 0.5 kg