Ska në stok

Lëng Molle & Kumbulle, Frutomania - 200ml

1.00 
4.98  /l

S’ka stok

Numri i artikullit: 60400-10 Kategori: , ,

Përshkrim

Vlerat ushqyese

Kumbullat përmbajnë një shumëllojshmëri të gjerë të komponentëve të shëndetshëm, vitaminave dhe mineraleve. Ato janë një burim i shkëlqyer i vitaminave si vitamina A, C (acidi askorbik), folatet, vitamina K (filokinoni), vitamina B1 (tiaminë), B2 (riboflavin), B3 (niacina), B-6 dhe vitamina E (alfa). -tokoferol)). Kumbullat gjithashtu i sigurojnë trupit fibra, janë të ulëta në kalori dhe nuk përmbajnë yndyrna të dëmshme.

Informacion shtesë

Peshë 0.2 l