Ska në stok

Lëng Molle & Karrote, Frutomania - 200ml

1.00 
4.98  /l

S’ka stok

Numri i artikullit: 60404-10 Kategori: , ,

Përshkrim

Vlerat ushqyese

Shumica e përfitimeve shëndetësore të karotave i atribuohen përmbajtjes së saj të karotinës dhe fibrave, si dhe që ka karotën si burimin kryesor të antioksidantëve. Këto janë, për shembull, të pasura me vitamina dhe minerale, si vitamina A, vitamina C, vitamina K, vitamina B8, vitamina B5 (acidi pantotenik), acidi folik, kaliumi, hekuri, bakri dhe mangani.

Informacion shtesë

Peshë 0.2 l