In Stock

Lëng Molle & Luleshtrydhe, Frutomania - 200ml

1.00 
5.00  /l

Ka stok

Numri i artikullit: 60409-10 Kategori: , ,

Përshkrim

Vlerat ushqyese

Përveçse janë të pasura me antioksidantë, luleshtrydhet përmbajnë gjithashtu nivele të larta të ushqyesve, vitaminave dhe mineraleve që ndihmojnë në përmirësimin e shëndetit të përgjithshëm të njeriut. Këto përfshijnë acid folik, kalium, mangan, fibra, magnez dhe një përmbajtje të lartë të vitaminës C.

Informacion shtesë

Peshë 0.2 l