In Stock

Fleta Lakre, Eurofood - 1.5kg

3.34 
2.23  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 20143-10 Kategori: , ,

Përshkrim

Përbërës:Lakër, ujë, kripë, Acid citrik, konzervans E224. Pasterizuar. Të ruhet në vend të thatë dhe të errët. Pas hapjes të mbahet në frigorifer. Prodhuar në Kosovë.

Informacion shtesë

Peshë 1.5 kg