In Stock

Zbutës i rrobave, Dreamy Deluxe, Novela - 1L

2.39 
1.26  /l

Ka stok

Numri i artikullit: 17111-10 Kategori: , ,

Përshkrim

Pëlhura të trajtuara me këtë zbutës do të jenë të butë dhe aromatik, më lehtë për t’u hekurosur në të njëjtën kohë. Zbutësi zvogëlon gjithashtu elektricitetin statik.

Udhëzim për përdorim:Dozoni në shpëlarjen e fundit pa hollim. Për larjen e makinës: hidhni dy gota në rezervuarin e makinës larëse për qëllime zbutjeje. Për larjen e duarve, hidhni një filxhan produkt në 5 l të ujit të fundit të shpëlarjes. Mos aplikoni në lavanderi.

Masat e kujdesit të shtuar: Të ruhet jashtë qasjes së fëmijëve. Sigurohuni që produkti të mos vihet në kontakt me sytë. Nëse produkti vjen në kontakt me sytë, duhet t’i shpërlani mirë me ujë. Personat me lëkurë të ndjeshme ose të dëmtuar duhet t’u përmbahen udhëzimeve për përdorim dhe të shmangin kontaktin e zgjatur me këtë produkt. Të mos gëlltitet. Nëse gëlltitet, të kërkohet menjëherë ndihma e mjekut dhe të tregohet etiketa ose paketimi.

Përbërës: 5-15% surfaktant kationik, aromë (Coumarin, Hexyl cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone) Agjent anti-shkumëzues, ruajtës, ngjyrues. Përmban Klorometil Isotiazolinon / Metil Isotiazolinon. Mund të shkaktojë reaksion alergjik.

Informacion shtesë

Peshë 1.9 kg