Ska në stok

Kirsch & Apfelsaft, Esse Mia – 1L

1.69 
1.69  /l

S’ka stok

Numri i artikullit: 20128-10 Kategori: , ,

Përshkrim

Pije freskuese joalkoolike e pagazuar me minimum 20% lëng frutash, shije vishnje dhe molle.

Informacion shtesë

Peshë 1 kg