In Stock

Çaj Relaksues, Bliff - 50gr

4.79 
95.80  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 18113-10 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Bliff organik sjell produkte vendore të çertifikuara me standardin ekuivalent EU-BIO 834\2007.

Çaji Relax është nga përzgjedhja delikate e bimëve mjekësore aromatike, e cila ndikon në qetësimin e mendjës, ndihmon për tu relaksuar, dhe menaxhon stresin.

Çaji Relax është produkt vendor 100¬% organik, i kultivuar ne parcelat e çertifikuara organike të kompanisë Agroproduct shpk, të aprovuara nga trupa çertifikuese Albinspect - Bio.inspecta. E veçanta e produkteve tona është përcjellja zingjir nga kultivimi deri në përpunim final, duke ruajtur shijen intensive natyrale të çdo produkti.

Një pako permban 50 gram Bime.

Përgaditja: Ujin e vluar e vendosni në çaj për 4-5min. Kënaquni me shijen e bimëve natyrore.

Informacion shtesë

Peshë 0.050 kg