Ska në stok

Cola Bon, LIRI – 100gr

0.69 
6.90  /kg

S’ka stok

Numri i artikullit: 14127-10 Kategori: , ,

Përshkrim

Emri i Produktit: Cola bon 100g

Përbërës : Sheqer, glykoz, citric acid (E 330), arome cola, ngjyre.

Pesha neto: 100gr

Kushtet e ruajtjës: Ruhet ne vend te erret dhe te thate.

Mënyra e përgatitjes para përdorimit: Produkti i gatshëm për përdorim.

Kujdes: Produkti nuk duhet te përdoret nga njerëzit te cilët janë alergjik ndaj përbërsave dhe me diabetes mellitus.

Informacion shtesë

Peshë 0.1 kg