In Stock

Çaj Hithri, ADE – 30gr

2.80 
93.33  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 24100-10 Kategori: ,

Përshkrim

Përbërësit: 100 % gjethe hithi (L.Urtica Dioica) Benefitet: Ndihëmon në lehtësimin e simptomave të alergjisë, redukton inflamacionin dhe acarimin, mund të ulë presionin e gjakut, mund të ndihëmojë kontrollin e sheqerit në gjak.

Të ruhet në vend të thatë dhe të errët.

Përgatitja: Vendoseni një filter në 200ml ujë të vluar, prisni 5-10 min, pastaj largojeni filterin dhe konsumojeni.

Informacion shtesë

Peshë 0.030 kg