In Stock

Bonbona me fruta Mix, Liri - 100gr

0.69 
6.90  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 14133-10 Kategori: ,

Përshkrim

Emri i Produktit: Bonbona me fruta Mix, 100gr

Përbërësit: sheqer, glukozë, acid laktik, aromë limoni, aroma portokalli, aroma luleshtrydhe, aroma molle, aroma qershie, ngjyra.

Pesha neto: 100gr

Kushtet e ruajtjës: Ruhet ne vend te erret dhe te thate.

Mënyra e përgatitjes para përdorimit: Produkti i gatshëm për përdorim.

Kujdes: Produkti nuk duhet te përdoret nga njerëzit te cilët janë alergjik ndaj përbërsave dhe me diabetes mellitus.

Informacion shtesë

Peshë 0.1 kg