In Stock

Biskota me Çokolladë Sempre, LIRI – 140gr

1.53 
10.93  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 14135-10 Kategori: , ,

Përshkrim

Produktname: Schoko Sempre 140g

Inhaltsstoffe: Zucker, Butter, Weizenmehl, Sojamehl, Milchpulver, Honig, Schokolade.

Nettogewicht: 140g

Kushtet e ruajtjës: Ruhet ne vend te erret dhe te thate.

Mënyra e përgatitjes para përdorimit: Produkti i gatshëm për përdorim.

Kujdes: Produkti nuk duhet te përdoret nga njerëzit te cilët janë alergjik ndaj përbërsave dhe me diabetes mellitus.

Informacion shtesë

Peshë 0.14 kg