In Stock

Biskota Sempre, LIRI - 300gr

2.26 
7.53  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 14137-10 Kategori: , ,

Përshkrim

Përbërësit: sheqer, gjalpë, miell gruri, miell soje, qumësht pluhur, mjaltë.

Neto pesha: 300gr

Kushtet e ruajtjës: Ruhet ne vend te erret dhe te thate.

Mënyra e përgatitjes para përdorimit: Produkti i gatshëm për përdorim.

Kujdes: Produkti nuk duhet te përdoret nga njerëzit te cilët janë alergjik ndaj përbërsave dhe me diabetes mellitus.

Informacion shtesë

Peshë 0.3 kg