In Stock

Biskota Sempre, Family Pack, Liri - 600gr

4.49 
7.48  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 14134-10 Kategori: ,

Përshkrim

Përbërësit: sheqer, gjalpë, miell gruri, miell soje, qumësht pluhur, mjaltë.

Pesha Neto: 600gr

Kushtet e ruajtjës: Ruhet ne vend te erret dhe te thate.

Mënyra e përgatitjes para përdorimit: Produkti i gatshëm për përdorim.

Kujdes: Produkti nuk duhet te përdoret nga njerëzit te cilët janë alergjik ndaj përbërsave dhe me diabetes mellitus.

Informacion shtesë

Peshë 0.6 kg