In Stock

Biskota Mix, Liri - 180gr

1.49 
8.28  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 14117-10 Kategori: , ,

Përshkrim

Përbërësit: Miell gruri, yndyrë bimore të hidrogjenizuar, sheqer, dekstrozë, hirrë pluhur, qumësht pluhur, pluhur kakao, miell soje, emulsifikues, lecithin (E322), aditiv brumi E 500, kripë.

Kushtet e ruajtjës: Ruhet ne vend te erret dhe te thate.

Mënyra e përgatitjes para përdorimit: Produkti i gatshëm për përdorim.

Kujdes: Produkti nuk duhet te përdoret nga njerëzit te cilët janë alergjik ndaj përbërsave dhe me diabetes mellitus.

Informacion shtesë

Peshë 0.18 kg