Ska në stok

Biskota me 7 shije, Liri - 340gr

2.69 
7.91  /kg

S’ka stok

Numri i artikullit: 14116-10 Kategori: ,

Përshkrim

Përbërësit: Miell gruri, yndyrë bimore të hidrogjenizuar, sheqer, dekstrozë, hirrë pluhur, qumësht pluhur, kakao pluhur, miell soje, emulsifikues, lecithin E322, aditiv brumi E550, kripë.

Kushtet e ruajtjës: Ruhet ne vend te erret dhe te thate.

Mënyra e përgatitjes para përdorimit: Produkti i gatshëm për përdorim.

Kujdes: Produkti nuk duhet te përdoret nga njerëzit te cilët janë alergjik ndaj përbërsave dhe me diabetes mellitus.

Informacion shtesë

Peshë 0.34 kg