In Stock

Biskota Classic, LIRI – 240gr

2.09 
8.71  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 14114-10 Kategori: , ,

Përshkrim

Përbërës:: Miell gruri, yndyrë bimore të hidrogjenizuar, sheqer, dekstrozë, hirrë pluhur, qumësht pluhur, pluhur kakao, miell soje, emulsifikues, lecithin E322, aditiv brumi E550, kripë.

Pesha neto: 240g

Afati i Përdorimit: Ne paketim.:

Kushtet e ruajtjës:: Ruani në një vend të errët dhe të thatë.

Përgatiteni para përdorimit: Produkt i gatshëm për përdorim.

Kujdes: Produkti nuk duhet të konsumohet nga persona që janë alergjikë ndaj përbërësve të përmendur dhe që vuajnë nga diabeti mellitus.

Informacion shtesë

Peshë 0.24 kg