In Stock

Biskota çaji, Liri - 600gr

2.29 
3.82  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 14178-10 Kategori: ,

Përshkrim

Përbërës:: Miell gruri, yndyrë bimore të hidrogjenizuar, sheqer, dekstrozë, hirrë pluhur, qumësht pluhur, pluhur kakao, miell soje, emulsifikues, lecithin E322, aditiv brumi E550, kripë.

Pesha neto: 600g

Afati i Përdorimit: Ne paketim.:

Kushtet e ruajtjës:: Ruani në një vend të errët dhe të thatë.

Përgatiteni para përdorimit: Produkt i gatshëm për përdorim.

Kujdes: Produkti nuk duhet të konsumohet nga persona që janë alergjikë ndaj përbërësve të përmendur dhe që vuajnë nga diabeti mellitus.

Informacion shtesë

Peshë 0.6 kg