In Stock

Biskota 5 Shije, LIRI – 230gr

1.78 
7.74  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 14115-10 Kategori: , ,

Përshkrim

Përbërësit: Miell gruri, yndyrë bimore të hidrogjenizuar, sheqer, dekstrozë, hirrë pluhur, qumësht pluhur, kakao pluhur, miell soje, emulsifikues, lecithin E322, aditiv brumi E550, kripë.

Kushtet e ruajtjës: Ruhet ne vend te erret dhe te thate.

Mënyra e përgatitjes para përdorimit: Produkti i gatshëm për përdorim.

Kujdes: Produkti nuk duhet te përdoret nga njerëzit te cilët janë alergjik ndaj përbërsave dhe me diabetes mellitus.

Informacion shtesë

Peshë 0.23 kg