In Stock

Biscotela Biskota, Minex – 150gr

0.68 
4.53  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 21128-10 Kategori: ,

Përshkrim

Lënda bazë: Miell gruri, sheqer, yndyrë bimësh (Biscuitinë), sheqer invert, preparat për ardhejn e brumit (E500,E 503), kripë, aromë, hirrè pluhur, lecitinë soje, qumshtë pluhur. Të ruhet në vend të thatë dhe të errët.
Info mbi alergjitë: Ky product përmban gluten dhe sojë.

Informacion shtesë

Peshë 0.15 kg