In Stock

Pashtetë Tuna, Argeta - 95gr

1.40 
15.56  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 60305-10 Kategori: ,

Përshkrim

Copa të zgjedhura me kujdes peshku ton fletëverdhë me proteina bulmeti, spec djegës dhe erëza natyrale.

Ton, Proteinë, Spec i kuq, Erëza.

KALORI- 1325 kJ(320kcal)

YNDYRË – 29g*nga të cilat të ngopura 3.4g

KARBOHIDRATE – 1.8g*nga të cilat sheqerna 0.5g

PROTEINA – 13g

KRIPË – 1.2g

Informacion shtesë

Peshë 0.09 kg