In Stock

Pashtetë, Argeta - 95gr

1.29 
14.33  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 60304-10 Kategori: ,

Përshkrim

Copa mishi pule të zgjedhura me kujdes, bulmet dhe proteinë soje dhe erëza natyrale.

Pulë, Proteinë, Erëza.

KALORI- 1279 kJ(309kcal)

YNDYRË – 29g*nga të cilat të ngopura 3.6g

KARBOHIDRATE – 2.1g*nga të cilat sheqerna 0.5g

PROTEINA – 10g

KRIPË – 1.3g

Informacion shtesë

Peshë 0.09 kg