In Stock

Pashtetë Pikante, Argeta - 95gr

1.40 
1.56  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 60307-10 Kategori: ,

Përshkrim

Mish pule i zgjedhur me kujdes me kubikë specash të ëmbël, aromatizuar me barishte kopshti dhe spec pikant.

Pulë, Speca ëmbël, Erëza, Speca të nxehtë.

KALORI- 1291 kJ(312kcal)

YNDYRË – 29g*nga të cilat të ngopura 3.6g

KARBOHIDRATE – 2.8g*nga të cilat sheqerna 0.8g

PROTEINA – 10g

KRIPË – 1.3g

Informacion shtesë

Peshë 0.9 kg