Ska në stok

Kapsula Minerale S-Minerals – 200 Kapsula

21.95 

S’ka stok

Numri i artikullit: 70202-10 Kategori:

Përshkrim

Karakteristikat 70 minerale dhe elementë
Proporcioni i kalciumit magnez 2:1
Jonizuar, bazë-aktive
Vegane
100% e pastër
Pa aditivë
Jonizuar, bazë-aktive
Biodisponueshmëria optimale
Aktivizimi metabolik
E dobishme për trupin dhe mendjen
100% Sango Meeres Koralle natürliche Mineralstoffe
Kontrolli gjerman i cilësisë
Prodhuar ne Gjermani
Përmbajtja e një doze: 200 Kapsula, 45g
Kërkesa ditore: 3 here ne dite, 1-2 Kapsula
Koha e konsumit Mbi nje muaj