Ska në stok

Ajvar Shtepie Djegës, Eurofood - 550gr

6.19 
11.25  /kg

S’ka stok

Numri i artikullit: 20100-10 Kategori: , ,

Përshkrim

Përmbajtja:

Spec i pjekur(95%), vaj luledielli, kripë, sheqer, acid acetik, aromë natyrore – spec djegës. I pasterizuar. Nuk përmban konzervues. Të mbahet në vend të thatë dhe të errët. Pas hapjes duhet të mbahet në frigorifer dhe të përdoret brenda 5 ditëve. Prodhuar në Kosovë.

Informacion shtesë

Peshë 0.550 kg