Ofertë!
Ska në stok

Tranguj 6-9 cm, ABI Progres – 720gr

1.29 
3.04 1.79  /l

S’ka stok

Numri i artikullit: 11102-10 Kategori: ,

Përshkrim

Përbërësit: Kastravecat, uthull, kripë dhe ujë.

Informacion shtesë

Peshë 0.72 kg